Sala zabaw w Warszawie to dobry pomysł na biznes?

sala zabaw dla dzieci warszawaW Polsce rodzi się coraz więcej dzieci, społeczeństwo robi się też bogatsze i mniej skłonne do zajmowania się swoimi pociechami. Czy warto zatem znaleźć swoją lukę na rynku usług rozrywkowych dla dzieci i otworzyć profesjonalną salę zabaw z kulkami, basenami zjeżdżalniami itp. atrakcjami?Bez wątpienia inwestycja w sprzęt niezbędny do otwarcia profesjonalnej sali dla dzieci będzie spora. Do tego dochodzi koszt lokalu, który można wynająć. Oczywiście najlepiej mieć lokal na własność, niestety realia są brutalne.

Oprócz wyposażenia sali, niezbędnych zabawek, piłeczek potrzebny nam będzie wykwalifikowany personel oraz odpowiednia reklama. Jak wiadomo reklama jest dźwignią handlu, zatem jeśli nasza firma już działa na pełnych obrotach warto dotrzeć do wszystkich zainteresowanych rodziców. Najlepiej zainwestować w promocję w mediach społecznościowych, za pomocą których dotrzemy naprawdę tylko do tych osób, które będą zainteresowane ofertą.

sala-zabaw-dzieciDo tego obowiązkowa strona internetowa oraz pozycjonowanie witryny pod odpowiednie frazy w wyszukiwarkach. Jeśli nasza sala zabaw Warszawa znajduje się w stolicy to koszt otwarcia biznesu będzie oczywiście wyższy niż w małej miejscowości. Jednak w Warszawie możemy liczyć na bogatszą klientelę oraz duży rynek, co pozwoli na skompensowanie ewentualnych wyższych kosztów.

Pamiętajmy również, że oprócz samej sali zabaw możemy zaproponować klientom także dodatkowe usługi, jak chociażby organizacja urodzin dla dzieci, czy opieka na godziny. Poza tym można nawiązać współpracę ze szkołami i przedszkolami na organizację cyklicznych imprez i konkursów np. plastycznych.

Dodaj komentarz